Pleťové rituály jsou prováděny francouzskou mořskou kosmetikou THALION a každý rituál obsahuje použití přístrojových technologií dle stavu pleti. Dále se můžete těšit na různé masážní techniky a to včetně masáže rukou.

Mikromasáž očního okolí - 20 min - 300 Kč

Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje se nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, který napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Posiluje se obočí, které během let klesá a hlavně se výrazně promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí (očištění očního okolí, masáž, krém).

 

Masáž obličeje a dekoltu - 45 min - 600 Kč

Podporuje uvolnění obličejových svalů a tím dostatečné zásobení kolagenních a elastinových vláken kyslíkem a výživnými látkami. Dostatečná pružnost vláken zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky a tvorbě hlubokých vrásek.

Rituál CLEANSING - 60 min - 1490 Kč

Pouze čištění nebo ošetření aknózní pleti (bez masáže). Čistá pleť = zdravá pleť.

Rituál SENSI MARINE - 90 MIN - 1890 Kč

Ošetření citlivé pleti, zmírnění zarudnutí a celkové zklidnění.

 

Rituál ABSOLUT HYDRATINON - 90 min - 1790 Kč

Vyplní, hydratuje pleť a poskytuje pomoc u jemných vrásek způsobených dehydratací. Dodává pleti objem a obnovuje její přirozenou ochranu před okolními vlvy. Díky obsahu kyseliny hyaluronové doplňuje vlastní zásoby vody v pleti. 

 

Rituál ENERGY & RADIANCE  - 90 min - 1890 Kč

Obnovuje přirozený, zářivý a zdravý vzhled pleti. Dokonale omladí, sjednotí a rozzáří Vaši pleť. 

 

Rituál LIFT & FIRM - 100 min - 1990 Kč

Obnoví ztrátu elasticity pleti, zlepšuje regenerační proces, aktivuje vlastní syntézu kolagenu v pleti, chrání proti dehydrataci a to s okamžitým liftingovým účinkem. 

 

 

Rituál ABSOLUTE YOUTH - 100 min - 1990 Kč

Díky unikátním aktivním látkám pleť stimuluje, vyživuje a povzbuzuje, čímž aktivuje regenerační schopnost pleti a omlazuje pleť.

 

 

Rituál ANTI-AGEING FACIAL - 110 min - 2390 Kč

Dokonalý rituál pro omlazení pleti. Mořské perly a unikátní masáž.

Úprava řas a obočí:

Barvení řas        150 Kč 

Barvení obočí    150 Kč

Úprava obočí     150 Kč

Součástí všech ošetření je úprava obočí.

Platby akceptujeme pouze v hotovosti. Děkujeme za pochopení.

Důležité upozornění:

Dohodnuté termíny procedur lze zrušit 24 hodin předem, v ostatních případech účtujeme 50% z ceny Vámi zvolené procedury. Děkujeme za pochopení.

 

Kosmetika