Kosmetické rituály jsou prováděny španělskou kosmetikou a kosmeceutikou BRUNO VASSARI. Jde o unikátní a inteligentně  navrženou koncepci péče o pleť a tělo. Značka BRUNO VASSARI nabízí přesně tu správnou péči pro každou kosmetickou potřebu.

Mikromasáž očního okolí - 20 min - 300 Kč

Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje se nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, který napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Posiluje se obočí, které během let klesá a hlavně se výrazně promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí (očištění očního okolí, masáž, krém).

 

Masáž obličeje a dekoltu - 45 min - 600 Kč

Podporuje uvolnění obličejových svalů a tím dostatečné zásobení kolagenních a elastinových vláken kyslíkem a výživnými látkami. Dostatečná pružnost vláken zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky a tvorbě hlubokých vrásek.

 

Rituál EYE ZONE - 45 min - 890 Kč

Očištění, barvení řas a obočí, mikromasáž očního okolí, alginatová maska, sérum a závěrečný krém. Dokonalé oční okolí bez vrásek a minimalizovaných známek únavy.

Důležité informace:

cena níže uvedených rituálů obsahuje jednu základní přístrojovou technologii (ultrazvuková špachtle, ozonizér) a dále je možnost dokoupit za 700 Kč další 4 nástavbové technologie dle stavu pleti (aquapeeling,  stimulační ultrazvuk, studené kladívko, kyslík/srej, radiofrekvece, LED maska). Každý rituál nadále obsahuje masáž dekoltu, obličeje a uvolňující masáž rukou.

 

Rituál BASIC - 80 min - 1490 Kč

Tento rituál je zaměřen na ošetření mastné a aknózní pleti. Pleť bude hloubkově vyčistěna, harmonizována a zredukuje se produkce séba. Čistá pleť = zdravá pleť.

Rituál SENSITIVE - 70 MIN - 1390 Kč

Ošetření citlivé pleti, zmírnění zarudnutí a celkové zklidnění.

 

Rituál  EXPRESS - 45 min - 1190 Kč

Rychlé ošetření, které zahrnuje očištění, peeling, masku, sérum a krém. Produkt jsou voleny dle typu a potřeb pleti.

 

Rituál HYDRO ACTIVE - 90 min - 1490 Kč

Vyplní, hydratuje pleť a poskytuje pomoc u jemných vrásek způsobených dehydratací. Dodává pleti objem a obnovuje její přirozenou ochranu před okolními vlvy. Díky obsahu kyseliny hyaluronové doplňuje vlastní zásoby vody v pleti. 

 

Rituál GLOW  - 80 min - 1550 Kč

Obnovuje přirozený, zářivý a zdravý vzhled pleti. Dokonale omladí, sjednotí a rozzáří Vaši pleť. 

 

Rituál ANTI-AGE - 100 min - 1790 Kč

Obnoví ztrátu elasticity pleti, zlepšuje regenerační proces, aktivuje vlastní syntézu kolagenu v pleti, chrání proti dehydrataci a to s okamžitým liftingovým účinkem. 

 

 

Rituál REGENERATION - 90 min - 1650 Kč

Díky unikátním aktivním látkám pleť stimuluje, vyživuje a povzbuzuje, čímž aktivuje regenerační schopnost pleti.

 

 

Rituál RELAX AND BEAUTY - 120 min - 1990 Kč

Hluboká relaxace, regenerace a obnovení svěžesti Vaší pleti. Toto ošetření se zaměřuje na to, aby klient prošel hlubokou relaxací, během které se pleť maximálně zregeneruje a vrátí se její přirozená svěžest. Okamžité omlazení, zpevnění a vyhlazení pleti.

 

Rituál MEN CARE - 80 min - 1490 Kč

Pleť mužů je odolnější než pleť žen, avšak je namáhána holením, při kterém se odstraňuje ochranný kožní film a dochází k mechanickému podráždění. Díky tomu je pleť dehydratována a hrubá. Toto ošetření cíleně pleť osvěží, hydratuje, rozjasní a doplní ochranný kožní film.

 

Úprava řas a obočí:

Barvení řas        150 Kč 

Barvení obočí    150 Kč

Úprava obočí     150 Kč

Součástí všech ošetření je úprava obočí.

Platby akceptujeme pouze v hotovosti. Děkujeme za pochopení.

Důležité upozornění:

Dohodnuté termíny procedur lze zrušit 24 hodin předem, v ostatních případech účtujeme 50% z ceny Vámi zvolené procedury. Děkujeme za pochopení.

 

BRUNO VASSARI