Éterické oleje používané při luxusní relaxační masáži

Levandule - země původu Francie

Sladce bylinná, jemná, lehce květinová vůně. Zklidňuje a snižuje krevní tlak, pomáhá při bolestech, srdečních a emočních obtížích - od aritmie až po deprese, hysterii či nespavost. Kontraindikace: nízký krevní tlak!

Kasie (skořice čínská) - země původu Čína

Kořenná skořicová vůně. Prohřívá, je vhodná při zimomřivosti, uklidňuje při přecitlivělosti a strachu. Působí antidepresivně až afrodiziakálně.

Limetka - země původu Mexiko

Intenzivní, čerstvé aroma, sladší, než její příbuzný citron. Má antiseptické a antibakteriální účinky, pomáhá při nervovém napětí, osvěžuje, projasňuje myšlení a posiluje koncentraci.

Mandarinka - země původu Itálie

Typická ovocná sladká vůně. Uvolňuje psychické napětí, rozptyluje úzkost a depresi, pomáhá při nespavosti, reguluje zažívání a funkci střev (pálení žáhy, žaludeční neuróza, nevolnost).

Červený pomeranč - země původu Itálie

Vůně je teplá, svěží, sladká a citrusová. Vůně čerstvě řezaných pomerančů Vás nabije osvěžující energií. Podněcuje spontánnost, optimismus a kreativitu.

Grapefruit - země původu Argentina

Příjemná svěží, hořce kořeněná vůně. Pročišťuje lymfatický systém a napomáhá vylučování toxinů. Kdo nemá rád sladké vůně, ale zároveň chce něco svěžího, tak grapefruit je dobrá volba. Nevystavujte pokožku přímému slunci ani soláriu 12 hodin po použití oleje.

Litsea Cubeba - země původu Čína

Sladce citronová vůně s květovými podtóny. Je antidepresivní a podporuje koncentraci. Je dobrou prevencí před nákazou infekčními onemocněními.

Jalovec - země původu Nepál

Hořce bylinná vůně. Je účinný proti revmatitidě, dně, artritidě, bolestech kloubů a únavě. Očišťuje od negativních myšlenek. Tento éterický olej používám při regeneračním rituálu pro unavené nohy.

Nabídka olejů může být omezena s ohledem na odprodej. Děkujeme za pochopení.