Kosmetická ošetření jsou prováděna německou kosmetikou PHYRIS Skin Care Concept. Jde o unikátní inteligentně  navrženou 3-fázovou koncepci péče o pleť. Značka PHYRIS nabízí přesně tu správnou péči pro každou kosmetickou potřebu.

3-FÁZOVÁ KONCEPCE ZAVÁDÍ NOVÉ STANDARDY

FÁZE 1 - ČIŠTĚNÍ - Čištění, peeling a tonizace s výrobky PHYRIS je wellness zkušeností a rituálem, který je příjemnou a neoddělitelnou součástí každého ošetření. Nabízí výběr ze skvělých textur, gelů, mlék, krémů, vod a pěn. Pro hluboké čištění je tady abrazivní, enzymatický peeling a peeling založený na ovocných kyselinách.

FÁZE 2 - AKTIVACE - PHYRIS činí kosmetickou péči mnohem EFEKTIVNĚJŠÍ. SOMI produkty ve FÁZI 2 - AKTIVACE - aktivují vlastní regenerační vlastnosti pokožky, zlepšuje její receptivitu, snášenlivost a vitalitu, tím i efektivitu všech následných produktů péče a tvoří podstatu koncepci dokonalé péče PHYRIS. Tři preparáty SOMI vyhovují různým potřebám pleti.

FÁZE 3 - PÉČE - Nabídka péče od PHYRIS je vysoce efektivní, dobře se snáší a je tak rozsáhlá a individuální, že se v ní najdou ty pravé produkty pro každý typ a stav pleti. Vybrané rostlinné extrakty a vitaminy, jemné ovocné kyseliny a stopové minerální prvky, kmenové buňky a produkty s kyselinou hyaluronovou se zpracovávají nejmodernějšími technologiemi, aby byly zaručeny optimální vlastnosti a špičková kvalita. 

 

Mikromasáž očního okolí - 20 min - 250 Kč

Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje se nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, který napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Posiluje se obočí, které během let klesá a hlavně se výrazně promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí (očištění očního okolí, masáž, krém).

 

Masáž obličeje a dekoltu - 45 min - 500 Kč

Podporuje uvolnění obličejových svalů a tím dostatečné zásobení kolagenních a elastinových vláken kyslíkem a výživnými látkami. Dostatečná pružnost vláken zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky a tvorbě hlubokých vrásek.

 

Ošetření EYE ZONE - 45 min - 590 Kč

Očištění, barvení řas a obočí, mikromasáž očního okolí, maska, kolagenové sérum, krém.

 

Ošetření BASIC - 50 min - 690 Kč

Toto ošetření vyčistí a zregeneruje pleť. Produkty jsou voleny dle typu pleti (očištění, peeling, hluboké čištění, maska, krém). 

Ošetření SENSITIVE - 70 MIN - 990 Kč

Ošetření citlivé pleti, zmírnění zarudnutí a celkové zklidnění.

 

Ošetření EXPRESS - 45 min - 890 Kč

Rychlé ošetření, které zahrnuje očištění, peeling, masku, sérum a krém. Produkt jsou voleny dle typu a potřeb pleti.

 

Ošetření HYDRO ACTIVE BASIC s gelovo-krémovou makou - 70 min - 990 Kč

Vyplní, hydratuje pleť a poskytuje pomoc u jemných vrásek způsobených dehydratací. Díky obsahu kyseliny hyaluronové doplňuje vlastní zásoby vody v pleti. Vhodné pro všechny typy pleti.

 

Ošetření HYDRO ACTIVE  PRESTIGE s alginátovou maskou (cooling effect) - 90 min - 1190 Kč

Poskytuje okamžitou extra porci hydratace. Pleť zanechává svěží, plnou, jasnou a eliminuje vrásky způsobené dehydratací. Vhodné pro všechny typy pleti.

 

Ošetření TRIPLE A BASIC s krémovou maskou - 80 min - 1190 Kč

Poznejte inovativní sílu trojtého Retinolu a dejte sbohem vráskám! Obnoví ztrátu elasticity pleti, zlepšuje regenerační proces, aktivuje vlastní syntézu kolagenu v pleti, chrání proti dehydrataci a to s okamžitým liftingovým účinkem. 

 

Ošetření TRIPLE A PRESTIGE s alginátovou maskou - 100 min - 1590 Kč

Poznejte inovativní sílu trojtého Retinolu a dejte sbohem vráskám! Obnoví ztrátu elasticity pleti, zlepšuje regenerační proces, aktivuje vlastní syntézu kolagenu v pleti, chrání proti dehydrataci a to s okamžitým liftingovým účinkem. 

 

Ošetření REGENERATION - 80 min - 1190 Kč

Regenerace, obnova a zpevnění vlastní sítě kolagenových a elastinových vláken v pleti díky unikátním Matrix peptidům, které mají pro plet' stimulující, vyživující a povzbuzující účinek.

 

Ošetření RELAX AND BEAUTY - 120 min - 1850 Kč

Hluboká relaxace, regenerace a obnovení svěžesti Vaší pleti. Toto ošetření se zaměřuje na to, aby klient prošel hlubokou relaxací, během které se pleť maximálně zregeneruje a vrátí se její přirozená svěžest. Okamžité omlazení, zpevnění a vyhlazení pleti.

 

Ošetření AQUA MEN - 80 min - 990 Kč

Pleť mužů je odolnější než pleť žen, avšak je namáhána holením, při kterém se odstraňuje ochranný kožní film a dochází k mechanickému podráždění. Díky tomu je pleť dehydratována a hrubá. Toto ošetření cíleně pleť osvěží, hydratuje, rozjasní a doplní ochranný kožní film.

 

Úprava řas a obočí:

Barvení řas        100 Kč 

Barvení obočí    100 Kč

Úprava obočí      100 Kč

Součástí všech ošetření je úprava obočí.

Ceny všech ošetření se vztahují na aplikaci přípravku na oblast obličeje a krku (vyjma masáží během ošetření). Možnost doplacení aplikace přípravků i na oblast dekoltu v hodnotě 250 Kč.

 

Platby akceptujeme pouze v hotovosti. Děkujeme za pochopení.

 

Důležité upozornění:

Dohodnuté termíny procedur lze zrušit 24 hodin předem, v ostatních případech účtujeme 50% z ceny Vámi zvolené procedury. Děkujeme za pochopení.

 

PHYRIS Skin Care Concept