Kosmetická konzultace je služba, která úplně mění dosavadní individuální přístup ke klientkám a klientům na více individuálnější a propracovanější. Pro obě strany je velice důležité se nejprve poznat. Zjistit od vás jaké jsou vaše preferecne a očekávání. Díky této konzultaci získáme velmi důležité informace o vaší pleti, domácí skincare a také návycích. Tyto informace jsou klíčem k úspěšnému a efektivnímu sestavení Beauty Planu, domácí skincare a dosažaní výsledků.

PROČ SE OBJEDNAT?

  • diagnostika stavu pleti
  • projdeme vaši skin care rutinu, odstraníme z ní případné nedostatky, dostanete doporučení jak ji vylepšit a dosahovat lepších výsledků
  • sestavím vám Beauty Plan přímo na míru vaší pleti, který bude zaměřen na zlepšení aktuálního stavu pleti
  • dostanete tipy jak z běžné domácí péče udělat SPA
 
DIAGNOSTIKA STAVU PLETI
Nejprve si spolu sedneme a podrobím vás svému ,,křížovému výslechu", abych zjistil vše potřebné o vašich návycích a také vaší pleti. Potom vaši pleť odlíčím, ať se nám ukáže ,,nahá" a dokáži tak určit v jaké je kondici.
 
SKIN CARE RUTINA
Tady jde už trochu do tuhého, ale není se čeho bát. Své kosmetické miláčky si můžete přinést na konzultaci s sebou a vše si společně projdeme a dozvíte se, co děláte správně. Popřípadě, i co je zbytečné, nebo úplně nevhodné. A na konec doporučím, co by bylo vhodné doplnit, a nebo vám sestavím kompletní novou skin care rutinu.
 
BEAUTY PLAN 
V této fázi vím vše potřebné a mohu vám sestavit váš individuální Beauty Plan, který bude obsahovat kosmetické rituály, různé masážní techniky a také přístrojové technologie. Jeho cílem je výrazné zlepšení aktuálního stavu vaší pleti spolu v kombinaci se správně nastavenou domácí péčí. Beauty Plan se sestavuje na 3 měsíce.
 
DOMÁCÍ SPA
Nebaví vás domácí péče? Pojďme ji společně posunout na domácí SPA. Odbouráme vše negativní a uděláme z toho příjemně strávený čas.
 
 
CENA CO CENA OBSAHUJE?
Nový klient/ka                600 Kč 
Stávající klient/ka            300 Kč       
 
V případě využití Beauty Planu bude jeho hodnota o cenu konzultace ponížena.
 
CO CENA OBSAHUJE?
  • všechny 4 bloky zpracuji písemně a budou vám v elektronické podobě zaslány na e-mail, aby jste se k nim mohli vracet
  • občerstvení při konzultaci
  • samozřejmé jsou odpovědi na vaše otázky

budeME se na vás těšit

 

Kosmetická konzultace